Łóżeczka

Łóżeczka KLUPŚ

Firma KLUPŚ  jest  jednym z największych producentów łóżeczek, mebli oraz pościeli dziecięcych w kraju. Firma produkuje łóżeczka o wymiarach wewnętrznych 120x60 lub 140x70 oraz łóżka młodzieżowe. Łóżeczka wykonane są z drewna sosnowego i/lub  płyty meblowej. Posiadają trzy poziomy regulacji wysokości leżyska, mają wyjmowane szczeble oraz osłonki z tworzywa sztucznego. Możliwa jest opcja pojemnika na pościel.
Łóżeczka dostępne są w różnych kolorach i wzorach. Sprzedawca pomoże do wybranego modelu dobrać pościel lub inne mebelki.

Żyrafka

zyrafka

Zajączek

zajaczek

Ewelinka

ewelinka

Radek

radek

Łóżeczka TOMI

Wszystkie produkowane przez firmę TOMI łóżeczka posiadają wymiar wewnętrzny 120x60, wykonane są z litego drewna sosnowego. Posiadają w standardzie trzy poziomy montażu podłogi i trzy wyjmowane szczebelki. Zastosowane złącza gwarantują wielokrotny montaż i demontaż . Jeśli łóżeczko wyposażone jest w szufladę wszystkie fronty pojemnika wykonane są również z drewna, a konstrukcyjnie związany jest ona
z łóżeczkiem za pomocą prowadnic. Łóżeczka produkowane są w sześciu kolorach, mogą posiadać w opcji: szufladę, kółka, opuszczany bok, plastykowe nakładki tzw. „gryzaki”.
Łóżeczka dostępne są w różnych kolorach i wzorach.

TOMI I

tomi I

TOMI II

tomi II

TOMI IV

Tomi IV

TOMI IX

Tomi IX

TOMI XII

tomi XII

TOMI XIII

Tomi XIII